ut 09. 04. 2024

Výsledky veveričiek - Cenný bod z Rusoviec doplával ku Kuchajde

MFK Rusovce - NŠK 1922 Bratislava 2:2

Zostava NŠK 1922 Bratislava: Marko Kozánek (B), Viktor Uhlár, Lukáš Kanianský, Marián Križan, Šimon Ondrej, Jozef Vargovič, Ladislav Horvát, Jakub Babinčák, Roman Jajcay, Radomír Mida, Roman Košík.

Domáci tím začal lepšie ak zásluhou premenenej penalty v 9. minúte, keď sa nepomýlil kapitán Peter Kogler. Direkt levovi z Gerulaty však zasadil Roman Košík. V 24. minúte jeho ďalekonosný projektil skončil v ľavom hornom rohu Mariána Zonygu a bolo vyrovnané. V 58. minúte vytiahol Marko Kozánek proti Adamovi Karabínovi skvelý zákrok. V 77. minúte a červeno-biely hrajúci vo fialových retro dresoch mali výhodu nepriameho kopu, no domáce hradby odolali. Ale v 84 minúte neodolala defenzíva hostí, keď rýchli únik po ľavej strane zakončený centrom pohodlne do Kozánkovej siete upratal hlavou Peter Kogler.  Ako však zápas penaltou začal, tak sa s ňou aj v 87. minúte skončil. Prienik Laca Horváta z ľavej strany zastavil nedovolene v šestnástke až tretí hráč a z bieleho bodu sa kapitán veveričiek Roman Jajcay nezvykne mýliť.

Tak konečný výsledok MFK Rusovce - NŠK 1922 Bratislava 2:2.

Milí fanúšikovia, pozývame Vás na zápas 20. kola NŠK 1922 Bratislava - OFK Dunajská Lužná sa odohrá v sobotu 13.4.2024 o 14:00.

Dravá mladosť 100 ročná sila 2/4
Druhá časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"
Dravá mladosť 100 ročná sila 4/4
Štvrtá časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"
Dravá mladosť 100 ročná sila 3/4
Tretia časť z filmu, ku oslave 100 rokov NŠK, "Dravá mladosť 100 ročná sila"

24.4.2024 o 15:44

Kľúčové zápasy prichádzajú! ⚔️🐿️ V sobotu 27.4.2024 privítame na Štadióne pri Kuchajde tabuľkového suseda @fkslovanmostpribratislave Príďte povzbudiť Novomešťanov! 🔴⚪️ O poslednom zápase Novomešťanov sa dočítate tu: https://www.nsk1922.sk/aktuality/v-ivanke-pri-dunaji-novomestania-bodovo-neuspeli #football #novemesto #novomestania #veverička #team #kuchajda #bojujeme