Na domáci zápas A-tímu pozýva: Filip Marec
21.10.2021

Na domáci zápas A-tímu pozýva: Filip Marec

Po dvoch víkendoch, ktoré náš A – tím hral na súperových ihriskách, odohráme zápas IV. ligy na domácom ihrisku proti OŠK Láb. Náš tím je v aktuálnom priebehu súťaže na 8. mieste a súper zo Záhoria je na 11. mieste. Oba tímy delí len jediný bod. Tím Alexandra Zachariáša stále bojuje o špičku tabuľky, keď na 4. miesto stráca len 3 body. Na sobotňajší domáci zápas pozýva nový člen A – tímu a  strelec víťazného gólu Filip Marec:

Do tímu Novomešťanov ste prišli až v priebehu sezóny. Odkiaľ ste prišli a čo tomu predchádzalo ?

Moje posledné angažmá bolo v klube ŠK Tvrdošín. Aktuálne študujem druhý rok na vysokej škole Fakulty telesnej výchovy a športu vďaka ktorej sa môj život presunul do Bratislavy.

V NŠK však nepôsobíte po prvý krát. Čo vás na NŠK tak zaujalo, že ste sa opäť vrátili ?

Minulý rok som sa z hľadiska pandemickej situácie vrátil späť do Tvrdošína. Na NŠK ma zaujal prístup trénerov, spoluhráčov a atmosféra v klube aj v kabíne či už na tréningu, zápase alebo aj spoločného trávenia času.

V NŠK nebudete pôsobiť len ako hráč. Akú pozíciu ešte budete v našom klube zastávať ?

Dostal som ponuku od klubu robiť asistenta trénera Kristiánovi Šlahorovi, ktorý trénuje ročník U12. Ponuku som s radosťou prijal a teším sa na nové výzvy v práci s mladými futbalistami.

Vo Svätom Jure ste rozhodli zápas gólom z poslednej minúty. Môžeme niečo obdobné očakávať aj doma s Lábom ?

Vo Svätom Jure to bol neopísateľný pocit rozhodnúť zápas ale  zásluhu na tom nemám len ja ,ale celý tím. Veľmi rád by som to zažil znova avšak zápasu s Lábom sa nezúčastním z rodinných dôvodov. Na trénerov a spoluhráčov budem myslieť a držať im palce aby získali doma veľmi cenné tri body. Verím, že nás opäť prídu povzbudiť všetci naši fanúšikovia, ktorý nás podporovali vo Svätom Jure a Čunove. NŠK DO TOHO !!!

 

NŠK 1922 Bratislava – OŠK Láb
IV. liga BFZ
12. kolo

Sobota 23.10.2021
Štadión NŠK, Tomášiková ulica
13:30

Vstupné: 2€
Hráči NŠK v klubovom oblečení majú vstupné zdarma