A - tím report zápasu: V Čunove sme body nezískali

TJ Čunovo: 9. Šimunek z 11 m, 35.Jakubček
NŠK 1922: 51.B.Šlahor

Zostavy:
TJ Čunovo: J. Puhovich-Ferenčík, Kausich, Kovašich(89.Granec), Šimunek(71.Gábriš), Fico, Valent(756.D. Puhovich), M.Brunner(34.Ziegler), Jakubček, J. Brunner(65. Mráz), Bodics

NŠK 1922 Bratislava: K. Šlahor - Uhlár, Marec, Farkaš, Križan (68. Shabani), Beňo, B. Šlahor, Gerát, Novák (79.Grajciar), Tomšík (68.Zaťko), Košík

V 11. kole IV. ligy sa NŠK predstavilo na pôde TJ Čunovo. Skóre zápasu otvoril už v 9. minúte domáci Michal Šimunek z pokutového kopu. V 35. minúte domáci rýchlo rozohrali priamy kop, k lopte sa dostal Milan Jakubček a prekonal brankára Kristiána Šlahora. Domáci okrem toho raz trafili brvno od ktorého sa lopta odrazila pred bránkovú čiaru. Po prvom dejstve tak viedlo Čunovo nad NŠK 1922 Bratislava 2:0. V druhej časti hry znížil strelou z priameho kopu z veľkej diaľky stredopoliar Boris Šlahor. Napriek snahe o vyrovnanie už ďalšie góly nepadli. Strelu Mareka Beňa gólman Puhovich vyrazil a domáci si svoj náskok už ustrážili. Na pôde Čunova tak náš tím prehral v pomere 2:1. Najbližšie stretnutie odohrá A-mužstvo NŠK v sobotu 23.10. 2021 o 13:30 na domácej pôde proti družstvu OŠK Láb. Všetkých priaznivcov a priateľov nášho klubu na zápas srdečne pozývame.