A - tím report zápasu: Víťazstvo vo Svätom Jure gólom z poslednej minúty

ŠK Svätý Jur:

Jurčík - F.Chrappa(37.Žák), Volf, Blagojevič, Rak, Baďura, Zvolenský(72.I. Chrappa), Kaufmann, Meszároš, Kocian, Andrašovič

NŠK 1922:
Novosad - Uhlár(80.Shabani), Marec, Križan, Farkaš, Beňo, Zaťko, Šlahor, Novák(72.Trebuľa), Tomšík(59.Gerát)

V 10. kole IV. ligy Bratislava sa NŠK predstavilo na pôde ŠK Svätý Jur. V prvom polčase gól nepadol aj napriek prevahe nášho tímu. Domáci gólman Jakub Jurčík sa vyznamenal najmä pri prudkej strele Filipa Nováka a pri priamom kope kapitána Mareka Beňa, ktorý mal kapitánsku pásku pri neúčasti zraneného Romana Jajcaya. Aj v druhom dejstve sa NŠK snažilo byť aktívne a dať úvodný gól. V 59. minúte sa dostal na ihrisko po dlhšej pauze zavinenej zranenín krídelník Ľubomír Gerát. V závere zápasu prišlo rozuzlenie. Domáci svoju šancu najprv nevyužili, keď tesne minuli Novosadovu bránu. Z poslednej akcie stretnutia sa po rohovom kope presadil svojím prvým gólom v našom drese urastený stopér Filip Marec. Jeho presný zásah znamenal trojbodový zisk pre náš tím za výhru nad ŠK Svätý Jur v pomere 1:0. Najbližšie stretnutie odohrajú zverenci trénera Zachariáša v nedeľu 17.10.2021 o 15:00 na pôde TJ Čunovo.