Výslekdy našich tímov -  víkend 24.3. - 25.3.
26.03.2018

Výslekdy našich tímov - víkend 24.3. - 25.3.

V. liga Seniori BFZ  
25.3. 2018 15:00 Štadión NŠK 
NMŠK 1922 Bratislava  1 : 5 TJ Jarovce           

Tréner Ladislav Horvát st.:

Zápas s Jarovcami dopadol pre nás veľmi zle. Súper nás prekonal jednoduchým futbalom a efektivitou.  Po prehre s Iskrou sme opäť  pohoreli hlavne v defenzívnej časti hry.  Snažili sme sa síce o kombinačný futbal, no nedostávali sme sa do zakončenia.  Naopak v defenzíve sme sa s postupujúcim časom čoraz ťažšie vyrovnávali s útokmi súpera.  Ťažko hladať pozitíva, no sme veľmi  mladé mužstvo a potrebujeme získavať skúsenosti. Verím že si zobereme ponaučenie a v ďalších zápasoch dokážeme získavať body.              

I.liga žien
24.3.2018 12:00 Mestský štadión Michalovce
MFK Zemplín Michalovce 1 : 3 NMŠK 1922 Bratislava 

Tréner Roman Jasovský:

Keďže sme minulý víkend pre nespôsobilý terén doma s Ružomberkom nehrali, som veľmi rád, že sme do jarnej časti vstúpili bodovo úspešne, aj keď na hernej stránke je ešte čo pracovať. V prvom polčase sme spálili 3 čisté tutovky a keby sme aspoň jednu z nich premenili, bolo by po zápase. Strelili sme dva góly po výbornej finálnej a predfinálnej fáze ofenzívnych hráčok. V druhom polčase po prísne nariadenej jedenástke pre domácich, tieto ožili, no som rád, že naše hráčky sa nenechali týmto vývojom znervózniť a za krátky čas sme po peknej strele z diaľky pečatili výsledok stretnutia na 3:1 v náš prospech a do konca zápasu sme tento stav ukontrolovali.                  

III.liga SD BFZ
24.3.2018 9:30 NTC Senec
MŠK Senec 3 : 2 NMŠK 1922 Bratislava U19       

 

III. liga MD BFZ
25.3.2018 13:00 Štadión FCPA
FC Petržalka Akadémia 5 : 1 NMŠK 1922 Bratislava U17 

Tréner Ladislav Horvát ml.:

Po dlhej zimnej pauze sme nastúpili na prvý ligový zápas. Vedeli sme že nastupujeme proti súperovi ktorý jednoznačne patrí do druhej ligy. Hráči dokázali prvých pätnásť minút dobre plniť taktické pokyny. Väčšina hry sa odohrávala na našej polovici ihriska a aj keď sme sa dostali do protiútoku, agilný súper nás dokázal zastaviť. Tlak sa postupom času stupňoval a do konca polčasu sme inkasovali ešte tri góly. Aj keď góly boli po pekných akciách súpera, myslím si že bolo v našich silách zabrániť inkasovaniu gólov. Do druhého polčasu som prestriedal troch hráčov ktorý sa evidentne v tento zápas trápili. Snahu nikomu uprieť nemôžem ale nový hráči priniesli oživenie. V šesťdesiatej minúte sme sa dokázali aj my presadiť. Kovalík rozvinul rýchli protiútok ktorý po centri Krutku zakončil Havrila. Bohužiaľ o minútu nás súper ihneď prekonal ďalším gólom na konečných 5:1. Navzdory výsledku nehodnotím tento zápas negatívne. Stretli sme sa so súperom ktorý pracuje na omnoho vyššej úrovni. Naši hráči odviedli poctivý výkon a nemusia sa za nič hanbiť. Ukázali že aj oni vedia hrať futbal.                  

I. liga Juniorky
24.3.2018 14:00 Mestský štadión Michalovce
MFK Zemplín Michalovce 0 : 0 NMŠK 1922 Bratislava WU19          

Tréner Roman Jasovský:

       Okrem zisku troch bodov žien nás všetkých teší aj zisk prvého bodu junioriek, ktoré si hlavne za druhý polčas zaslúžili vyhrať, no teší hlavne zlepšený výkon v porovnaní zo zápasmi jesennej časti. 

Starší žiaci (SZM)
25.3.2018 10:00 Štadión NŠK
NMŠK 1922 Bratislava U14 5 : 1 FC Ružinov Bratislava 

Tréner Tomáš Jurišta : Od prvých minút sme dominovali na ihrisku. Tím dokonale plnil pokyny dané pred zápasom. Po zisku lopty sme rýchlo dokázali otvoriť ihrisko. Stredný záložníci vynikajúco menili ťažisko hry a krajní záložníci následne vnikali do voľných priestorov. Vďaka tomu sme prečíslovali obranu a vypracovali sme si trojgólový náskok. Súper nemal v prvom polčase žiadnu vyloženú šancu. Dokázali ale skórovať z hraničnej situácie, keď naša obrana zle zareagovala. Pred koncom polčasu sme sa ešte raz presadili na 4:1. Do druhého polčasu sme prestriedali štyroch hráčov aby mal každý dostatočnú minutáž. Aj títo hráči zapadli do herného systému a dokázali splniť taktické pokyny. Hra sa odohrávala už hlavne na súperovej polovici a dokázali sme vsietiť piaty gól. Gratulujem chlapcom k víťazstvu a k odvedenej hre. Pri tomto prístupe v zápasoch určite budeme bojovať o vyššie pozície v tabuľke.
  

Mladší žiaci (MZM) 
25.3.2018 11:45 Štadión NŠK
NMŠK 1922 Bratislava U12  1 : 3 OŠK Chorvátsky Grob  
 

Tréner Martin Gubov: Bohužiaľ prehra 1:3. Škoda, hostia neboli nezdolateľní. Nedokázali sme sa však presadiť na ich polovici, ktorá bola prehustená. Loptu sme síce mali viac na nohe, ako súper, ale chýbal nám pokoj, viac sebavedomia a veľakrát aj sily, keďže sme celý zápas odtiahli bez striedania. Sme citliví na rýchlosť a nedokážeme súpera ani ubehať. Často sme sa spoliehali iba na Lukáša, ale ten sám nedokáže zdolať súpera. Paradoxne, v závere sme súpera zatlačili a viacerí ste už dokázali vziať zodpovednosť na seba. Chlapci, netreba sa báť hrať, chyby sa stávajú, ale skúšať to musíme. Nič sa nedeje, ideme ďalej. Už budúci týždeň nás čaká turnaj v Rakúsku.