U14: Na turnaji v Tullne 5. miesto
08.01.2020

U14: Na turnaji v Tullne 5. miesto

Naša U14 sa počas víkendu zúčastnila turnaju v susednom Rakúsku. V Tullne sa tím pod vedením Miroslava Szaba umiestnil na 5. mieste. 
 

Turnaj hodnotím v celku pozitívne, aj napriek tomu, že sme skončili až na 5 mieste. Chlapcom tento turnaj ukázal hlavne to, že ak si veria a robia na hracej ploche to, čo si vopred povieme v šatni, tak to prináša svoje ovocie v podobe dobrých výsledkov. S tým sú spojené aj príjemné pocity z dobre vykonanej práce. Chceme však popracovať na zlepšení našej hry a celkovom jej dojme. Mám na mysli to, aby sa zlepšila organizácia hry, prechodova fáza do útoku, prechodova fáza do obrany,narábanie s priestorom, kompaktnosť, sústredenosť , neustála pohybová ponuka v čase držania lopty, včasné dostupovanie hráčov súpera a vyvíjať neustály tlak na loptu v čase jej držania súperom ,prehľad v hre, byť variabilný,učiť sa improvizovať, nevyhýbať sa súbojom 1 na 1 ,presnosť prihrávok , rýchlosť prevedenia, účelnosť a hlavne efektívnosť v zakončení. Verím, že tie potrebné skúsenosti, ktoré nám momentálne chýbajú aj vďaka podobným turnajom časom nadobudneme a dokážeme ich pretaviť do všeobecnej spokojnosti.

 

Nominácia NŠK 1922 Bratislava U14 :


Brodek Erik, Pálka Tomáš, Briak Martin, Frimmel Richard, Srna Patrik, Alievski Emir, Hnat Tristan, Hedrik Pavol, Halász Rodan, Cabaj Ivan, Podolský Jakub.

Zápasy skupina :


FC Tulln - NŠK 1922  2:0

NŠK 1922 - SV Langenzersdorf  1:0

NŠK 1922 - SC Pfaffstätten A  0:1

Zápasy o 5-9 miesto

NŠK 1922 - SC Pfaffstätten B   3:2  na pk

Zápas o 5 miesto

NŠK 1922 - SVG Purgstall  1:0

Celkové 5 miesto (8 mužstiev)