Víkend 10.2. – 11.2. kategórie U11
21.02.2018

Víkend 10.2. – 11.2. kategórie U11

Chlapci z kategórie U11 absolvovali uplynulý víkend dva turnaje. V sobotu sa zúčastnili na výborne obsadenom turnaji v maďarskom Ikreny. Do skupinovej fázy sme vstúpili zle. Proti najväčšiemu favoritovi turnaja FC Videoton sme sa síce po 15 sekundách ujali vedenia, avšak to bolo z našej strany všetko. Chalani nebehali , nebojovali, zápas sme súperovi doslova odovzdali a prehrali sme vysoko 1 : 9. Po dohovore v šatni chalani zmenili prístup a v ďalšom zápase proti Ustokos Gyor predviedli to čo od nich očakávame. Súperovi nedali šancu, napádali, odoberali loptu boli všade skôr a zaslúžene vyhrali 5 : 0. V poslednom zápase skupiny sme bojovali s FC Ajka o druhé miesto v skupine.

Vzhľadom k propozíciám a prvému výsledku sme potrebovali vyhrať. Chalani opäť išli do zápasu zodpovedne. Bol to zápas o prvom góle, ktorý sme pri túžbe chalanov hrať o tretie miesto dostali my. Potom sme sa vrhli do útoku, ale zápas sa nepodarilo otočiť a prehrali sme 0 . 3. V zápase o piate miesto sme sa stretli s ďalším kvalitným súperom ETO Gyor , ktorému sme podľahli po bojovnom výkone 0 : 3. Treba uznať, že súper bol lepší. Po prvom nevydarenom zápase chalani zodvihli hlavy a opäť ukázali svoj potenciál. Ich prístup bol okrem prvého zápasu taký, aký od nich očakávame.

V nedeľu sme nastúpili vonku na umelej tráve v Karlovej Vsi a chalani pokračovali v prístupe zo soboty . Na veľkom ihrisku dominovali , behali , a góly padali po pekných akciách. Urobili radosť sebe , trénerom a rodičom nie len výsledkami , ale hlavne hrou akou sa k výsledkom dopracovali . Takto nejak by to malo vyzerať, aj keď samozrejme vyskytli sa aj chybičky, ale to k futbalu patrí.

Výsledky:

  • NSK – Karlovka „A“ 3:1
  • NSK – Karlovka „B“ 3:1
  • NSK – FA Roba Hanka 6:3